Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
NIVEA vyrams šampūnas nuo pleiskanų galia 250 ml
Informacija
+

Pleiskanos gali būti gana varginantis. Be degimo niežulys, dažnai eina su juo, yra daug Vyrai dažnai niokojančių matomas pasekmes. NIVEA vyrams dabar yra tam Odos priežiūros produktas yra skirta suinteresuotoms šalims nuosekliai išlaikyti plaukus ir galite padaryti veiksmingą kovos su pleiskanos: Nivea šampūnas nuo pleiskanų Galia vyrams 250 ml.

Patentuota skystas aiški sistema

Galios šampūnas nuo pleiskanų su patentuota skystis yra aiškiai įrangą, kuri efektyviai kovoja su pleiskanos. Jau nuo pirmojo Šampūnu atskleidžia savo veiksmingas, formulė, kad svarstyklės mažiau tiesiogiai. Veikliosios medžiagos užtikrinti, kad galvos atgal į harmonizuoja prietaisas, natūraliai sukelia pleiskanų formavimąsi sumažės. Todėl, kad veikliosios šampūno medžiagos yra išspręsti, jie gali puikiai dėl platinami galvos odos, kad yra galiojanti.

Kasdien rūpintis stipresni plaukai

Idealiu atveju, Nivea yra kasdien šampūnas nuo pleiskanų galia vyrams 250 ml taikomas. Todėl pleiskanų formavimąsi galima ne tik sumažinti, bet taip pat būti užkirstas kelias per ilgą laiką. Be to, šampūnas siūlo ideali ingredientų dėl kasdienės priežiūros. Bambuko ekstraktas stiprina plaukus, Požiūris į patarimus. Po šampūnas yra masažuojamas ir tada buvo išplauti plaukus jaučiasi itin didelis ir daug į sveikatą.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis