Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NIVEA šampūnas 2 in 1 Express 250ml - šampūnas ir kondicionierius
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Ryte jis eina daugiausia greitai, net ir esant dušas. Kruopščiai išvalyti ir papildomų atsargumo suteikia Nivea šampūnas 2 in 1 Express 250ml. Šampūnas ir kondicionierius viename Šis produktas vienu pravažiuoti už švarią ir sveiką plaukų.

Akacijų ekstraktas lengviau šukos

Visi žino problema: naudojote tik šampūnas yra dažnai lūžinėjantiems plaukams ir gali būti sunku šukos. Laiko nebelieka papildomų kondicionierius tada su Nivea pateikia šampūnas 2 in 1 Express 250ml ištaisyti. Šviesos Šukų ypatybės suteikia riboto ekstrakto akacijos, sveiką blizgesį ir yra sklandžiai jausmas atneša skysto keratino plaukų. Švelnus formavimas Šis 2 1 produktas iš Nivea taip siūlo visiškai aiškiai paslaugų teikimą, Plaukų.

Tiesiog šampūnas kasdieniam naudojimui

Valymo kaip šampūnas, viliojimo skalauti - todėl nėra su Nivea Šampūnas 2 in 1 Express, kuris dėl jo švelnus ingredientų ir kasdien Prašymas yra tinkamas. Riešuto dydžio Kiekis yra įtrinti į plaukų, kad trumpas Einwirkzeigt yra kruopščiai plauti švariu vandeniu. Plaukai mano nedelsiant minkštas ir pastebimai sutvarkyta. Kaip papildas priežiūros ir stilizacijos priemonės produktus iš Nivea naudojamas yra kasdien Rezultatas puikus-montavimo plaukų sveiką blizgesį.

Matmenys
+
0.035 Metras (m)
0.07 Metras (m)
0.2 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis