Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Nivea plaukų lakas diamond putojantis valymo poveikį jūsų plaukų
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Į Nivea pasiekia deimantų blizgesys plaukų lakas extra stiprios palaikykite ir putojantis valymo poveikį plaukų. Diamond blizgesys su šio stiliaus produktų liniją Nivea suteikia ilgai užlaikytas ir ugdo ir saugo plaukus panašios.
24 valandas – tobulai telpa, puiki priežiūra
Plaukai yra veikiami daugelio įtakai ir daugiausia vidutinio ilgio ir ilgus plaukus galima greitai suglebęs, nuobodu ir blankus. Su papildomos priežiūros ir ypatingai stiprus bagažo, kuris suteikia šis plaukų purškalas, Nivea, puikiai tinka plaukai iki 24 valandų ir yra gerai apsaugotos nuo UV spindulių ir aplinkos poveikis. Specialios keratino apsaugos sistemos lygio paltai plaukai be klijų ar skųstis.
Lengva naudoti - ilgalaikės priežiūros
Idealiu atveju stiliaus purškimo darbus Pabaigę souped-up plaukų nuo 30 cm atstumu apipurkšti tolygiai. Aukštyn kojom purškimo didžiausios apimties. Plaukai yra iš karto apsaugotas ir šviečia į tipiškas Nivea deimantų valymas be džiovinimo jis. Dėl kruopščiai atrinktų ingredientų, plaukai nėra pateikusi arba klijuotų. Kad galite matyti ir jausti. Pašalinti gali plaukų purškalą lengva šukavimas.
Nivea 250 ml Diamond blizgesys plaukų lakas yra ideali eiti. Patogus purškimo butelis tinka maišelį ir labiausiai rankinės. Taigi galima lengvai atnaujinti plaukus jei reikia.
Matmenys
+
0.005 Metras (m)
0.005 Metras (m)
0.23 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis