Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
lavera Paraudimas ir vaistai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Sveiką blizgesį ir gaivinimas.Vertingų organinių augalų priežiūros ingredientų pareikšti plaukų blizgesį, palengvinti į Combability ir dovanoti intensyviosios terapijos po kiekvieną plaukų plauti. Kartu su vaistažolių keratino kompleksas, Drėkinamasis veiksniai cukraus remiantis gauna plaukams blizgesį ir švelnumą, lengvai šukos ir geriau apsaugoti plaukų džiovintuvas oro tuo pačiu metu.
Mūsų plaukai turi daug bendro su. Skrybėlės yra nešioti žiemą, sauso oro šildymo arba saulėje vasarą. Vien dėl šios priežasties, jums reikia įdėti pakankamai vertės tinkamos priežiūros.
Tu gali lavera Kondicionieriai ir gydymo po kiekvieną plaukų plauti, naudojama ne tik jau pažeistų plaukų, net sveiką plaukų reikia reguliariai prižiūrėti likti sveikas.
Dažnai moterys naudoti šiuos produktus, bet taip pat vyrams rūpintis savo plaukų, taip pat.

Žinoma gauti šampūnai, specialybės be normalus šampūnas, kondicionierius ir gydymo ir modeliavimo produktų.Atrodo, mūsų internetinėje parduotuvėje, bus rasti daug daugiau lavera Produktų.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
2
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis