Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina plaukų letena - lock ilgus ir sodrus plaukų
Informacija
+

Šis plaukų nagai Juoda ir rudos spalvos, dydis 8 x 3.5 cm kiekvienas primena geldutė apvalkalo. Pločio skliausteliuose yra ypač gerai tinka nustatyti ilgus ir sodrus plaukų ant galvos.

Stabilus pavasarį ir lenkti nagai

Plaukų žnyplės gauti griežta plaukai stiprus pavasarα, kad turi kartu du nagai, taip pat per lenkta forma. Šis atskirų frezų susikabinti ir įsitikinkite, kad plaukai gali ne slydimo. Taip pat plaukų letena ir toliau taikoma ir ne atpalaiduoja, istoriją, siuvimas. Žiūrint ne iliustracijos atrodo šiek tiek atviras apvalkalo. Pavasarį yra pamatyti, bet nepastebimai dingsta per Juoda ir rudos colorway.

Ypač tinka sodrus plaukų

Šis plaukų žnyplės sultingas ir tankiais plaukų arba garbanos yra matmenys 8 x 3.5 cm ir palyginti masinis storis. A didelio klipas yra registruojami kad daug plaukų, net šis gana įspūdingas plaukų priedai į platų plaukų į kitą sunkiai pastebimas. Trumpas arba plonus plaukus, patartina naudoti šiek tiek daugiau subtilus plaukų letena, kuri tada mažiau apie save primena.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis