Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Elina plaukų letena nustatyti 4 - pakabukai, ilgi ir trumpi plaukai
Informacija
+

Plaukų žnyplės yra naudingas aksesuaras ne tik ilgi plaukai, taip pat trumpa šukuosena yra doctored praktinių plaukų aksesuarų ir stilius. Spalvos Juoda ir Brown jis dalyvauja naudinga plaukų žnyplės 4 nustatyti ypač atsargiai.


Plaukų žnyplės – ilgi plaukai

Pavyzdžiui, ilgi plaukai yra apibendrinti, kad vienas ar daugiau pynės arba dėvėti kaip didelis šukuosena. Ne visada duoti jai tai, kad visos kryptys rasti sustoti ir nuolat šukuosena plaukų ilgis. Tokiu atveju gauti plaukų žnyplės žaidimą ir nustatant atskirų sruogų plaukų. Trumpesnis pakraštyje arba skirtingo ilgio plaukų gabalai gali būti integruota veiksmingai ir harmoningai, į šukuosenos.

Trumpų plaukų - daugiau stiliaus parinkčių nei manėte!

Stilius, galimybes yra, trumpų plaukų yra mažiau apribota nei jūs manote. Be tradicinės šukuosenos su kondicionierius, vašką ar gelį plaukų žnyplės galite sukurti įdomių visose teisės vietų juokinga poveikį. Todėl šukuosena natūra gali būti taip pat su trumpais plaukais įsivaizduoti ar kurti atskirų bendrą plaukų ilgis. O nagai juodi plaukai labai nekrenta į akis ir yra nematomi lengvesni plaukų juokingas poveikio Brown gaunami, kai jis plaukų letena naudojamas 4 kaip gaudytojas.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis