Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina plaukų lankelio - plaukų priedai už kiekvieną dieną ir proga
Informacija
+

Kaspinai plaukų skirtingus modelius ir pokyčiai atrodo kaip plaukų papuošalai ne tik didelis, bet išlaikyti plaukų iš veido. Ypač svarbu Elina plaukų lankelio yra ne plonų linijų sandarumą.

Aukštos kokybės medžiagomis su Didžiosios modeliai

Kaspinai yra skirtingos versijos. Priklausomai nuo to, spalvų ir raštų derinys veikia arba nepastebimas ar ryškus plaukų papuošalai ir papildyti apranga kaip naudingas priedas. O šviesesnes spalvas atrodo ant veido, tamsiai ir drąsūs spalvų ir ryškus modeliai dėmesio traukti daugiau šukuosena ir pati ekrano užsklandą. Taigi, įvairių poveikio pagal norą ir asmeninio skonio. Be spalvų ir raštų taip pat medžiagų vaidina tam tikrą vaidmenį: šviesos ir skaidrią medžiagų yra erdvus Linksmų, o sausosios medžiagos su blizgesio efektą suteikia rimtų ir elegantiškas stilius.

Plaukų lankelio už visas dienas ir valandas dienos

Plaukų lankelio taip pat gali būti kaip vakare kaip plaukų priedai už dieną. Tinka ekrano užsklandą su vakarinis drabužis, jį papildo stilingas išvaizdą, per dieną čia patiekiami be praktiniais tikslais. Taigi, juosta saugo plaukų darbą, maisto gaminimu ar sportu nuo veido ir leidžia laisvai ieškoti svarbių dalykų. Ekrano užsklandą, degintis idealiai: veidas yra be plaukų, taip pat su kaktos paruduos tolygiai.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis