Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Elina plaukų clips + įrašus – 24 jis rinkinys 5 cm
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Apkabos ir sąvaržos, visada reikia ilgesnių plaukų. Taigi net ir nuosaikiems trumpas kirpimas skiriama specialių švilpukas su šiais priedais. Tai suteikia kompaktiškus laikykite 24 nustatyti plaukų įrašą + klipai Juoda / rudas 5 cm nuo Elina.

Pakaba arba klipas - kas yra, kai?

Skirtumai tarp plaukų įrašą dėl vieno ir Dydis, bet taip pat, kaip ir plaukų įrašą. O gnybtas nuspaudžiamas plaukų tarp dviejų metalinių dalių pagal įtampos, plaukų pratima prispaudžiamas klipą. Taigi klipas nustatyta tvirtai laikykite dar stipriau kryptys. Terminalus galima nepastebimai įvesti nustatyti Laisvas ar per trumpas kryptys. Ji gerai dera su klipas, tačiau šio įrašo turi matyti aiškiau.

Plaukų tonas ton ± subtilus plaukų dizainas

Tamsūs plaukai nepastebimai ar net nematoma dalis yra juodos ir rudos spalvos tonus. Šviesos plaukų, ypač plaukų klipus per mažai medžiagos storį pastebėjau, beveik. Klipai yra tada taip pat matyti, dar dėl to Dydis ir paprastos formos nepastebimai ir tiesiog. Nustatyti plaukų įrašą ar pakaba, priklausomai nuo plaukų struktūros, pabandykite naudoti stiliaus produktą be to. Kondicionierius ar purškimo taip pat tinkamas kaip gelis ar vaškas.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis