Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Plaukų priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Alpecin šampūnas tiuningo 200ml - plaukų priežiūros Spalva ir turto
Informacija
+

Sustiprinti natūralių plaukų spalvą ir pirmasis pilka plaukų persidengimo yra stipriosios Alpecin šampūno tiuningo 200 ml. Intensyvus pigmentai padėti kiekvienam plaukų plauti su plaukais, laiko atgauti savo spalvos.

Spalvų poveikis - Tiuningas plaukų spalva

Plaukų šaknis yra vyresni, dar labiau jie praranda galimybę susidaryti melanino pigmentų, kurie suteikia plaukams savo natūralios spalvos. Plaukai atrodo vis labiau pilka visas. Spalvos pigmentų Alpecin šampūnas tiuningo 200 ml papildyti šį nuostolį ir įsitikinkite, kad plaukų dažymas ilgai išlaikoma, kartu plaukai tamsesni ir gražus.

Kofeino kompleksas - kažin ar plaukų slinkimas

Būklė taip pat retinimo plaukų iš plaukų slinkimas. Tai gali būti trukdo galingas Shampoo – šampūnas Tiuningas. Veikliosios medžiagos įgalinti plaukų šaknis, jį sustiprinti ir net skatinti plaukų augimą. Po maždaug dviejų minučių veikimo metu, Alpecin kofeino yra jau aptinkama šaknis ir jis dirba ten. Tuo pačiu metu - šio derinio, kad Alpecin yra intensyvus ir švelnus šampūnas tiuningo 200ml geriausiai tinka kasdieniam naudojimui plaukų.


Matmenys
+
0.043 Metras (m)
0.069 Metras (m)
0.154 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis