Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra
YOUMAXX - depiliavimo juostelės, ilgalaikis sprendimas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Yra keletas būdų, kaip atsikratyti erzina plaukus. Vienas yra skutimosi, kuri negali ilgai ir sukelia daugiau dirginimas ar net sveikatos. Depiliacinis kremas taip pat gali sudirginti odą, ir poveikis trunka taip pat neilgai. Daug labiau galutinis sprendimas yra plaukų vašku. Mūsų YOUMAXX bye bye plaukų medvilnės roll puiki priemonė yra nesvarbu, ar į šaltas arba karštas vaškas. Gauti roll balintos medvilnės su matmenys 3,5 "ir per 100 metrų ilgio. Jūs galite sumažinti audinio aspektai ir jums reikia. Sumažinti audinio gabalus ne per ilgai, nes gali būti per daug skausminga. Jie turėtų sumažinti gabalus, kad jūs galite traukti juos išjungti su trūkčioti.
Taikyti vaškas taško atžvilgiu depilatory ir paspauskite medvilninio audinio gabalas ant jos. Ištrinti kelis kartus pareikšti jį teisingai. Šiek tiek sugriežtinti odą ir pašalinti nuo to medžiaga su kratytis prieš plaukų augimo kryptį. Įterpti piršto ar ranka iš karto ant enthaarte vietos nuraminti odą į kažką. Paprastai piršto pakanka veido ir bikini linijos, kojos, paviršius yra paprastai daug didesnis. Į enthaarten taškus, taikomos aušinimo priežiūros losjonas.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis