Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nivea grynas poveikis susiduria su vandens 200 ml - gilus valymas
Informacija
+

Oda, kuri paprastai priemaišos turi būti valomi labai atsargiai ir kruopščiai. Nivea grynas poveikį veido vandens 200 ml išvalo odos ir ją apsaugo nuo naujų spuogų ir inkštirų ir whiteheads sutraukiamųjų ir šiek tiek antibakterinį poveikį.

Paaiškinti be džiovinimo jis

Dėl nesunkus, Nivea gryno poveikis paaiškina veido vandens 200 ml labai veiksmingas, be odos tačiau dirginti ar išdžiūti. Sebum ir purvo pašalinami kruopščiai, bakterijos, esate atsakingi už spuogų, formavimas veiksmingai kovoti ir panaikinti. Toks naujas odos dėmės negali atsirasti. Per lengvas aromatas su šviežumo oda atrodo valyti po naudojimo ir Aišku, odos pojūtį, maloniai švarus.

Švelnus Valomasis su dideliu poveikį

Tinka vartoti su Nivea grynas poveikį veido vandens 200 ml idealiai medvilninio tampono. Taigi skystis gali būti švelniai ir veiksmingai veido plitimo, kurios purvo lieka medvilnė. Akių srityje lieka čia gailima, veido tonikas tinka ne tik veido, bet taip pat kaklo ir dekoltę.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis