Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra
lavera Dušo želė
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Į lavera Dušo želė suteikia odos su tauriųjų ekologiškų Aloe Vera ekstraktas ir skirtingų kvapų, atsipalaidavimo ir maloni odai jaustis. Vertingas ekologi ki Aloe Vera daug vertingų drėkina odą. Tuo pačiu metu pateikti lengvas, natūralių aktyviųjų paviršiaus medžiagų kokoso aliejaus ir cukraus yra itin raminantis ir švelniai valyti. Įvairios medžiagos, lavera naudojamas suteikia odos per duše taikos ir galios ir duoda kūnas ir protas atsipalaiduoti likutis.
Tuo pačiu metu pateikti lengvas, natūralių aktyviųjų paviršiaus medžiagų kokoso aliejaus ir cukraus yra itin raminantis ir švelniai valyti. Lengvas formulė lavera Dušo geliai kasdien valyti tinka, jie gerą odos suderinamumo, taip pat turi malonų kvapą, kurios jūs visą dieną kartu.
Jei turite daugiau nei lavera Produktų norėtų žinoti, tiesiog pažvelgti į mūsų internetinėje parduotuvėje, jūs rasite tikriausiai teisingai.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis