Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Elina prabangos vaisių dušas lengvas valymas
Informacija
+

Vaisių šviežių dušo malonumu atnaujintas ryte ir daro jums tinka dienos. Elina prabangos vaisių dušo 300 ml su įvairių skonių numato kiekvieną nosies tipo reikia aromatas.

Lengvas valymas nuo galvos iki kojų

Vaisių dušas su lengvu atrodančius putų kruopščiai valo visą organizmą ir palieka malonų subtilus aromatas, kuris yra būtinas šviežių dieną. Naudingiausias 300 ml pakuotėje yra ilgalaikis, dušo želė įvairios vaisių kvapai taip pat tinka rytą dušo paraišką po sauna, baseinas, ar sporto.

Vaisių kvapo dušo įdomus

Siela yra jau daug daugiau nei vien kūno valymas. Skoniai įtraukti į prabangus dušo atnaujinti savo aromatą pojūčius ir plėtoti individualius popuri, kuris tęsiasi ir tęsiasi. Nes skoniai skiriasi, Elina prabangos vaisius yra dušas 300 ml, įvairių variantų galima. Sultingas stiprus granatų, gaivus Green Apple, vaisių saldus meliono ir saldus tortų raudonųjų vynuogių sukurti jausmingą atmosfera su jų savitą skonį pradėti į dieną.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis