Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Balandis taukmedžių sviestu ir vanilės kvapus kremas 300 ml - pasilepinti odos priežiūros
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Taukmedžio sviestas ir maloniai šiltas vanilės kvapas odos Dove taikymo sugadina kremas taukmedžio sviestas & vanilės kvapus 300 ml ypač turtinga. Oda tampa pastebimai minkštesnė ir lygesnė, subtilus aromatas atpalaiduoja ir ramina.

Taukmedžio sviestas turtingas odos priežiūra

Taukmedžio sviestas, taip pat žinomas pagal pavadinimą, taukmedžio sviestas, išgaunamas iš sėklų, atogrąžų Karitébaums. Kreminės kreminės konsistencijos pridedant prie kūno priežiūros produktų gauti šią vieną, kita vertus, odos išlaikomas taukmedžio sviestas, odos šeimai dėl didelė dalis nesočiųjų riebiųjų rūgščių ir Nemuilinamos akcijų ir labai saugoma. Ypač jautriai odai, kuri linkusi į paukštidę, taukmedžio sviestas, vanilės kvepalų ir Dove kremas taukmedžio sviestas naudą. Sustiprinti galinio tepimo turtą, pavyzdžiui, gebėjimą surišti vandens, oda gauna subtilus blizgesiu.

Kasdienio naudojimo ir gražią odą

Dove kremas taukmedžių sviestu ir vanilės kvepalų galima taikyti kasdien ir tinka visam kūnui. Po maudymosi ar dušo, kremas yra ant odos ir švelniai masažuoti. Oda tampa iš karto sklandžiai ir elastinga ir šviežia ir sveika. Vanilės kvapas apgaubia kūno seniai ir jos Atpalaiduojantis poveikį jausmus.

Matmenys
+
0.045 Metras (m)
0.045 Metras (m)
0.174 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis