Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Axe Deospray 150 ml - unikalia aromatų kiekvieną dieną vyrams
Informacija
+

"Specialusis, dėl skirtingų kvapų Axe Deospray 150 ml yra skirtingų sudėčių, kurios susivienyti į unikalų skonį. Be patikimos poveikis dezodorantas nuo prakaito kvapas ir pažastyse drėgnumas, kvapas tampa nepamirštamą dėl produkto ir jo vartotojo.
Deospray - daug Kvepalų
Ar vaisių šviežiai ir vyras kaip "Apollo", Variantas smulkių Woody ir šviežia žolė kvepalų "Deep Space" arba vaisių ir tuo pačiu metu gerai ąžuolo Deospray "Brandus" - Axe Deospray vyrams įvykdyti savo pareigas kaip schweißhemmer puikiai 150 ml. Unikalų įspūdį už nosies, kad nepamirštamų Figū-_ND3DND3DAxeND3DND3D_ Deospray vyrams, nosies vizitine kortele padaryti atskirų kvapas deriniai kartu su skiriamąjį kvapas kiekvienas žmogus.
Kasdien naudoti kasdien Kvepalų
Axe Deospray vyrams galima taikyti kiekvieną dieną, kiekvieną galima aromatas. Kūno purškalas po ryto dušas taikomas pagal pažastų švarios ir sausos odos. Su anti-perspirant poveikis odos priežiūros produktas ir tuo pačiu metu hipoalergicznych rengimą apsaugo nuo pažastų drėgnumas ir nemalonaus prakaito kvapo. Patarimas: Namuose, kurie visi variantai Axe kvapų pateikti iš karto jo nuotaika atitikimo kvepalų.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis