Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
400 ml pieno Nivea dušais kūne - maitina odą šilkinis minkštas
Informacija
+

Pirmasis kūno pieno, kuris gali būti naudojamas tiesiogiai, dušas, kilęs iš Nivea inovacijų centras. Vietovė dušo kūno pieno 400 ml butelis aktuose ant drėgnos odos ir užtikrina sklandų odos jausmas.

Naujoviškų priežiūros formulė su jūros mineralais

Jūros mineralų sudėtyje yra daug veikliosios medžiagos, kurie ypač gerai odos. Kombainai, nauja formuluotė kartu su vertingu migdolų aliejumi, išlaikyti šių gyvybiškai svarbių medžiagų drėgnos odos tiesiogiai, dušas. Aktyvuojamas drėgmės, mineralų prasiskverbti gerai ir įsitikinkite, kad oda pastebimai švelni ir tvarkingas jaustis. Kitaip reikia taikyti po dušu bus pašalintas.

Paprasta programa tiesiogiai, dušas

Nivea dušais kūne taikymo pieno 400 ml yra labai paprasta. Panaudojus dušo želė, odos tiesiogiai dušas yra Lubed iki ir dar kartą užtvindytas su šiltu vandeniu. Taigi ingredientų tapti aktyviais ir judėti greitai ir tvariai. Po odos yra išdžiovintos kaip įprasta, tada galima pašalinti papildomų grietinėlės. Ši odos priežiūros produktas patikrino jo odos suderinamumo dermatologiškai. Susilaikyti nuo dažų ir polisiloksanai Vietovė dušo kremas yra gerai į odą, taip pat į aplinkos kūno.


Matmenys
+
0.091 Metras (m)
0.056 Metras (m)
0.21 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis