Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nivea Deospray apsaugo streso apsaugoti vyrų -
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Ypač vyrų prakaitas ne streso greitai ir visam laikui. V Nivea Deospray sumažina nemalonus šalutinis poveikis streso apsaugoti vyrams su jo efektyviai anti-perspirant apsauga trunka iki 48 h. Pažastų drėgnumas ir kvapo neturi todėl jokių šansų.
Apsauga nuo Pažastų prakaitavimas ir tvarios sveikatos priežiūros
V Nivea Deospray streso apsaugoti vyrams sujungiamos dvi veikliąsias medžiagas, kurios akivaizdžiai trukdo prakaito. Kartu, jie sudaro už geriausias duetas ir pakeiskite pažastų drėgnumas ir prakaito kvapas gyvybiškai vyrų kvepalų. Įtraukti avokado aliejus ir atsisakymas alkoholio jautrią pažastų odą sudėtyje vienu metu yra apsaugotas ir išlaikytas, oda mano sausa ir sklandžiai.
Lengva naudoti - ilgam
V Nivea Deospray streso apsaugoti vyrai bus būti purškiama po dušo ar vonios taikomas ir tik šiek tiek pažastų. Purškimo turėtų būti visiškai sausa prieš gaudamos išdirbti. Kai turi užtikrinti, kad oda yra ne erzina arba sužeisti. Fürs vonios kambarys yra V Nivea Deospray streso apsaugoti vyrams 150 ml spray gali rasti, ten yra praktinis 35 ml pakuotėje, kuri geriausiai atitinka jūsų kišenėje.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis