Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Dove Deoroller 50 ml - kasdien šviežių ir patikimų priežiūra
Informacija
+

Po kiekvieno dušo, naudoti dezodorantas priklauso kasdien tvarkos. Švelniai ir tvariai Dove ro apsaugo 50 ml nuo prakaito ir drėgmės unt pažastų. Produktas yra skirtingų kvapų ir atskleidžia jo poveikis po paveikslo pažastų.
Nicos ir šviežios - kiekvieną dieną
Į Dove mašiną, taip pat veiksmingą priežiūros komponentai yra įtraukti be prakaito atsparios medžiagos. Todėl nėra Deo ro "grožio apdaila" mineralinių žėručio šviesą atspindintis savybių ir elastinga oda, yra dezodorantas ritinio "Šviežių" Žalioji arbata ir agurkų jungia veiksmingą ir lengvas mišinys, aliuminio druskos yra visiškai apsieiti. Abu produktai yra patikima apsauga nuo prakaito ir pažastyse drėgnumas be atsargūs priežiūra iki 24 valandų.
Lengva naudoti - ilgo poveikio
Dove de ritinio 50 ml yra tiesiog ištrinti po dušu ant švarios ir sausos odos pagal pažastų. Jei reikia, procesas gali būti pakartotas taip pat. Produktas yra visiškai sausas, prakaito atsparių ingredientų keletą valandų ir apsaugoti zuverlässgi nuo drėgmės ir nemalonius kvapus. Puikus yra mažas dezodorantas dezodorantas, kelyje arba techninės priežiūros po fizinio krūvio. Mažai Dydis eina dezodorantas pakavimo mažos rankinės.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis