Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Adidas 250 ml - atsipalaiduoti ir gaivus dušas moterims
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Vienas yra visų niuansų Adidas dušas moterims 250 ml kartu, būtent oda puoselėti ir maitinant novatoriškų formų poveikį. Valymo dušo pašalinti prakaitą ir purvą palaiko natūralų odos mantijos balansą.
Iš Cool Mint į vaisių oranžinę
Adidas dušas moterims 250ml yra penkių skirtingų aspektų. "Šviežia" Variantas yra gaivus mėtų būtina pradėti dieną, "Happy" priežiūros dušo vaisių ekstraktai suteikia geros nuotaikos visą dieną. Papildomos drėgmės sausai odai suteikia vertingų medvilnės pieno "Apsaugoti" priežiūros dušas, gėlių esencijos teikti poilsis "Relax" sudėtyje. "Gyvybingumą" apima masažas karoliukai ir kvapas gaivus ir vaisių oranžinė su užuominą apie muskuso.
Valymas ir priežiūra-kiekvieną dieną
Į Adidas dušo moterims 250 ml yra idealiai tinka kasdieniniam naudojimui ir rytą dušas. Mažas Kiekis priežiūros dušas bus švelniai skleisti per kūną, sąlyčio su vandeniu sukuria unikalų kreminės putos, kuris valo ir rūpinasi. Malonaus aromato ant odos, kuris tęsiasi ir tęsiasi ir atskleidžia jo poveikis išlieka - priklausomai nuo pasirinktos kvapiosios medžiagos ir priežiūros variantas - po kruopščiai dušo off putos. Po dušu, oda tampa lygi, elastinga ir švarus.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis