Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
lavera Dantų gelis
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Valymo formulę pagamintas iš jūros druskos ir natūralių silicio dioksido gipso įstaigų apsaugo nuo ėduonies ir periodonto ligos totorių kai jie naudojami reguliariai.
Karvono aliejus, kuris yra sukurta ypač už homeopatinis gydymas, užtikrina natūraliai gaivų skonį. Karvono aliejus gaunamas iš mėtų eterinis aliejus.

Jūros druska skatina mineralizacija dantų ir dantenų ir apsaugo nuo ėduonies ir skaičiavimas. Silicio dioksidas veikia kaip paslėptas įstaiga ant dantų. Jis suteikia yra tikslinės, bet gamtos valymo dantys.

lavera dantų pasta valo ir rūpinasi dantų, dantenų ir burnos su natūralių jūros druska ir silicio dioksido slepiama kūno. Reguliariai dirba su dantų ėduonis ir dantų akmenų susidarymo. Išsamus valymo dantenos ir dantys leidžia puikus švytinti šypsena ir visada turi šviežią jausmas burnoje.

Į lavera Neutralus dantų želė apsaugo jautrių dantų ir dantenų. Jis švelniai valo dantis ir šalina apnašas orientuojasi.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis