Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Sudaro Sabrina - nepriekaištinga veido kiekvieną dieną
Informacija
+
Mažesnių randų, dėmių ir kitų Schönheitsfehlerchen į veidą gali būti pašalinta su su veiksmingai padaryti iki Sabrina. Po užsakymo, veido oda atrodo lygi ir graži. Neskaidrumo ir patvarumo kokybę sudaro idealiai tinka kasdieniniam naudojimui.
Lygi oda su teisę sudaro
Puikus sudaro pabrėžia savo odos tonas, o ne susitikti su juo, taip pat gresia veido asmeninės naudos. Pasirenkant tinkamą atspalvį, kad nėra žinoma, kad iki Sabrina ir mažas Schönheitsfehlerchen yra visiškai slepiama. Ne tik odos tonas, taip pat odos vaidinti vaidmenį atrankos sudaro. Skystis sudaro tinka kombinuotas odos, kurie dažnai sausos odos turėtumėte pasirinkti kremas make up. Šešėliai turėtų būti ne per tamsus nes tai verčia senas, pasirenka atspalvis per šviesus, kad veidas atrodo greitai blyškiai ir paliegęs.
Dažytis tinkamai
Pagrindas Make Up Sabrina, dieninis kremas yra rekomenduojama, yra makiažo apima tamsius ratilus, raudonos venos ir mažas raukšles ir suteikia galimybę modeliuoti veidą. Sudaro pati gali būti taikomi tada pirštu, taip pat sudrėkinta kempinėle arba teptuku. Svarbu, kad atlikti nenaudojamos. Priešingu atveju, veidas atrodo šiek tiek kaip kaukė ir per schminkt. Per mažai sudaro naudojamas, jis ateina į spuoguotas ir nelygios odos tonas.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis