Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Labello - kasdienė lūpų priežiūra priežiūra sveikų lūpų
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Sausi, trapūs lūpos gali būti labai nepatogu tiems įtakos. Aukštos kokybės priežiūra, kuris drėkina lūpas ir suteikia jiems vertingų maistinių sudedamųjų dalių, yra ypač svarbu gauti gražus, sklandžiai lūpų. Daugiau nei 40 metų, kad Labello yra institucijoje lūpų balzamas ir kosmetikos lūpų srityje.
Labello klasikinis priežiūros dienos priežiūros
Tuo pagrindu tauriųjų Simondsijų aliejaus ir natūralus taukmedžio sviestas, kad Labello baltas klasikinis 5,5 ml teigia ilgalaikis ir švelniai. Lūpos būtų pateikti papildomos drėgmės. Ekonomines naudoti svyruoja lengvai, ypač kaip baltas klasikinis priežiūra parkeris bet kuriuo metu gali būti pakartotinai, jei reikia. Produktas taip pat idealus kaip rūpintis lūpas, po to, kai vartotojas ištirpsta ne jos realus makiažo ir lūpų dažai.
Skilinėjimą lūpų remonto Labello remonto ir grožis
Mūsų klientams Labello remontas remonto sausas ir sutrūkinėjusias lūpas ir grožio 4.8 g. gydomasis Padėkos dekspantenolis ir vitamino E jaustis beveik iš karto jaučiasi sklandžiau lūpų. Netrukus, sudie jausmas trapi ir minkšta maloniai minkštas odos paviršiaus. Tuo pačiu metu, šiame Labello yra šiek tiek užuominą Spalva su, vartotojams suteikti lūpų rožinis švyti rašiklį.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis