Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
KONAD makiažas Teptukų rinkinys
Informacija
+

Šepetys tinka akių ir veido makiažas. Galite tiesiog saugoti KONAD teptuku rinkinys jūsų rankinėje. Jis idealiai tinka keliaujantiems. Aukštos kokybės šepečiai yra baigtas su juodos apsauginę plėvelę. Keturi skirtingi valyti ne tik chic išvaizdą, tai taip pat yra aukščiausios kokybės.
Į KONAD Šepečių rinkinys yra patogus ir tinka prie bet kokios rankinės.
Jūs esate kelyje ir norite greitai atnaujinti savo makiažas? Jokių problemų, visi šepečiai yra kartu patogus krepšys. Rankinė paieška jau praeityje. Ar jums reikia šepetėliu savo makiažas, Rouge, akių šešėliai ir lūpų, viskas yra čia. Kiekvienai progai ji yra dabar labai gerai pasirengę. Bet ne tik, kad šį elegantišką išvaizdą teptuku su maišą verta kiekvienam.

Tai yra žinoma KONAD Tinkamos kosmetikos šepečiai nustatyti, taip pat naudoti buityje. Ji turi visus šepečiai turite kišenėje, jūs galite lengvai tiesiog laikyti. Bet kuriuo metu galite taikyti profesionaliai savo visą makiažas taip.


Matmenys
+
0.07 Metras (m)
0.045 Metras (m)
0.21 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis