Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo tušas 121 skaidrios 2,5 ml - gamtos grožį
Informacija
+
Kiekviena moteris nori visas blakstienas. Kas žinoma ir nelakuota nori atrodyti, naudoja tušas 121 Indigo skaidri 2,5 ml. Iki produkto protingai ir veiksmingai padaryti aukštą kokybę užtikrina sodrus blakstienas ir naudingiausias pabrėžė akis.

Daugiau pilnatvės, atrodo, skaidrus mascara per atskyrimo-

Gamtos grožį yra vėl labai madoje tam tikrą laiką. Pavyko tai pabrėžti grožį, veido, be a Spalva. Su į Indigo tušas 121 skaidrios 2.5 ml jei tai puikiai. Gelis-kaip tekstūros, nustato kiekvieno individualaus blakstienų produktą, pabrėžia jų, ir automatiškai užtikrina daugiau pilnatvės. Tušas priežiūros ingredientų padaryti sveiką blizgesį blakstienos ir padaryti gražus sūpynės.

Vykdyti kaip įprasta ir gražus būti

Indigo tušas 121 skaidrios 2.5 ml, kaip kiti naudoti tušas. Blakstienas pirmos pakopos atsinešė blakstienų užrieskite forma ir tada atsargiai ir kruopščiai sudarytas. Produktas yra iš karto aišku reakcija. Skaidri tušas taip pat su Desmitcīņnieks, tušas gali būti naudojama langų aiškiai antakių želė arba fiksavimo įprastinių akių padaryti. Būti spalvoto tušo per rašalui šalinti tiesiog su ir Indigo tušas blakstienoms 121 skaidrios 2,5 ml dar kartą.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis