Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Atnaujinti Indigo Rouge 5 g - veido ir modelis
Informacija
+
Į Indigo Rouge 5 g idealiai tinka subtilus dieną padaryti, gali būti taikomas taip pat vakare arba laminavimo pavargę ir šviesiai odai. Veido sklandžiai modeliuojama, atrodo informacija ir sveikiau. Tinkamai taikomos Rouge suteikia radiantly gražią išvaizdą.

Rouge - su Desmitcīņnieks

Teisė tonas ir tinkamą technologiją, Rouge gali leisti veido ne tik švieži bet taip pat modelis. Aplink veidai atrodo mažiau pilnas, savitas nenusimink vyksta fone. Struktūra ir modelis diskretiškas ir matine spalva turėtų būti naudojama daugiau. Priklausomai nuo to, veido formos, tada prašoma ir Rouge. Ilgai veidai atrodo harmoningai, jei spalvos akcentas nuo aukščiausio taško, skruostikauliai, apie horizontaliai į valsčiaus.

Viskas priklauso teisė tonas

O Rouge turėtų būti kaip neskoningas ir gerai matomoje 1980 m., yra dabar silpnas tonus. Sudaro yra kaip natūralus ir niekuo neišsiskiriantys darbo. Moterys apie odos tipo ir plaukų spalvos surasti tinkamą tonas Rouge. Visada tai šiltos raudonos spalvos su šviesiai geltona dalis. Subtilus Rose užuominą idealiai tinka ryškių veido, tamsesnis tipai gali taip pat net giliau prieigą į spalvų paletę ir pasirinkti Rouge rožinė arba Palisandras su juoda plaukų ir kietas odos tonusą.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis