Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Indigo lūpų dažai blizgučiai Brown 3,8 g - natūralus lūpų blizgesys
Informacija
+

Aukštos kokybės aliejai ir vaškai ir pigmentai ir Glitterpartikel susijungti ir Indigo lūpų blizgučiai Brown 3,8 g. Lūpų dažai su subtiliai Kibirkščiuojantis rudu atspalviu tinka dieną padaryti ypač gerai. Bet vakarais jis papuoštas kiekviena moteris lūpų.
Lūpų kaip dekoratyviniai elementai sudaro
Lūpų spalvos jau nuo antikos laikų, nuo 19 amžiaus, yra lūpų dažus, kaip mes jį žinome šiandien. Indigo lūpų dažai blizgučiai Brown 3,8 g yra galutinis produktas yra ilgos evoliucijos ir yra sukurta iš aliejų ir vaško, produkto iki su specialiais ingredientais, kad easy-to-use. Jo spalvos poveikis produkto iš rudos spalvos pigmentų, kurie buvo praturtintas blizgučiai dalelių. Lūpų blizgesį maloniai rusvai tonas, dar jauna ir moderni remdamasi dauguma.
Kurios lūpų ką moteris?
Indigo lūpų dažai blizgučiai ypač gerai dera prie šviesi oda ruda 3,8 g su savo minkštas natūralus Spalva. Jei turite šviesūs arba rausvai plaukus, dirba su natūralių ieško lūpų du kartus patraukli. Taip pat sukelia Glittereffekt lūpoms, spindi čia puikiai tinka. Brown išrenka lūpų dažai, blizgučiai, žinoma drabužiai turi būti tinkamos.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis