Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo akių kontūro 3,5 ml - puikus blakstienos
Informacija
+
Su Indigo akių kontūro 3,5 ml geriausią akių kontūro pavyks lengvai. Akis pabrėžė, atrodo didesnis ir būti paryškinimą per veidą. Veiksmingas akių kontūro yra mažas dalykas didelį poveikį su šiek tiek praktikos ir kiekvieną dieną užtikrina gražią išvaizdą.

Skystus akių kontūro dažus į gražus akis

Skystus akių kontūro dažus gali būti taikomos labai lengvai ir leidžia akių kontūro daug variantų. Skonis ir tipo dalykas ar insulto storas ar plonas, ilgesni ar trumpesni. Akių forma yra labai svarbus ir gali būti keičiamos vizualiai su įvairių gudrybių ar streso. Aplink akis atsiranda ilgiau, kai akių kontūro ant vidinio ir išorinio dangtelio pabaigos yra ištrauktas.

Valdyti akių kontūro

Tinkamą produktą yra ypač svarbus geriausią akių kontūro. Turite nuolat ranką ir atsipalaidavęs akių pridedamas, akių makiažas pavyks greitai ir be tolimesnių sunkumų. Paprasčiausias insulto pavyksta kai akis yra laisvas ir atsipalaidavęs. Kita akis šiek tiek dirba. Tvarką, Indigo akių kontūro 3,5 ml turi būti dangtis švarus ir valykite, idealas yra gruntas su akių šešėliai base. Tada, akių kontūro yra itin ilgos.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis