Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo kremas Lipgloss 71 2, 7 ml - visiškai ir blizgus lūpų
Informacija
+
Lūpų reikėtų pabrėžti, be regimas pernelyg ryškus, Indigo lūpų blizgis 71 kremas 2.7 ml idealus taikymas yra. Natūraliai atrodančios kompaktiškus dienos sudaro subtilus kremas yra tinkamas tonas, kad daro šiek tiek shimmer LIP.

Lūpų blizgis blizgesį ir apimtis

Priešingai matiniai lūpų lip gloss tik subtiliai ir lengvai apimantis lūpų atspalvius. Indigo kremas Lipgloss 71 2.7 ml Creme šviesos šviesesnį natūralus lūpų spalvą, tuo pačiu metu gauti daugiau tūrio ir viliojanti švyti. Ilgalaikis ir colorfast ilgai gali lūpų gloss lūpų ir yra visada šviežia naudojant kempinę aplikatoriaus.

Teisę Spalva kiekvienam odos tipui ir kiekvienai progai

Į kuriuos Spalva, lūpų blizgesys yra pasirinkta, kryptims priklauso nuo odos tipo. Nuspręsti, teisingai Spalva, taip pat proga ir aprangą. Daugiau puikus sudėtį, visa laida, labiau viliojanti. Nustatyti tinkamą Spalva odos tonas lengviausia nelakuota. Idealus Spalva yra vienas, kad yra panašios į natūralių lūpų spalvą, rafinuoti arba juos. Be jos grožio Indigo poveikis yra lūpų blizgis 71 drėkintuvai Creme 2.7 ml Beje taip pat. Lūpos yra apsaugotas ir prižiūrimi. Lūpų blizgesys gali būti naudojamas taip pat kaip šlovingą apdaila įprastinių lūpų.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis