Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Makiažas ir make up

Makiažas ir make up

Sabrina pieštukas Makiažas ir make up Sabrina pieštukas
0,41 € *
3,15 € / 100 g
-45%
Neteisingų blakstienos Makiažas ir make up Neteisingų blakstienos
1,88 € *
9,40 € / 100 g
YOUMAXX Blakstienos Makiažas ir make up YOUMAXX Blakstienos
from 2,68 € *
26,80 € / 100 g
KONAD Make-up Pinsel Set Makiažas ir make up KONAD Make-up Pinsel Set
6,02 € *
-45%
Labello lūpų priežiūra Makiažas ir make up Labello lūpų priežiūra
3,95 € *
79,00 € / 100 g
Makiažas ir make up pvz., tušas, lūpų dažai, milteliai ir grietinėlės
Vasarą oda natūraliai įgauna bent gaivų atspalvį, ją lepina saulė, dažnesnis buvimas gryname ore jai taip pat į naudą. Bet ką daryti kitais metų laikais arba lietingą vasarą? Tuomet oda atrodo blyški ir blanki. Stresas, liga, sausas oras per šildymo sezoną arba kiti aplinkos veiksniai gali turėti įtakos odos atspalviui ir išvaizdai. Oda nebespindi. Bet taip neturėtų būti. Ekologiškos dekoratyviosios kosmetikos priemonės, kurių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, kurios padengia nelygumus ir tuo pačiu puoselėja odą, sugrąžins norimą odos spindesį ir išraiškingumą. Dekoratyviosios kosmetikos priemonėmis, pavyzdžiui, lūpdažiu ar lūpų tepalu, šešėliais, skaistalais, blakstienų tušu ir dirbtinėmis blakstienomis, kontūrų pieštuku ir akių kontūrų geliu galite suteikti veidui dar daugiau žavesio.

Atitinkama išvaizda šiandien būtina beveik visose gyvenimo srityse. Ypač darbe labai svarbi prižiūrėta išvaizda. Greta šiuolaikiškos šukuosenos ir tinkamų drabužių svarbi yra ir kosmetika. Ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos priemonės, kurių sudėtyje yra natūralūs mineralai ir puoselėjantys ekologiški aliejai, yra tobulas makiažo pagrindas, suteikiantis gaivų ir Jūsų bruožus pabrėžiantį atspalvį. Jums belieka, vadovaujantis savo norais ir pomėgiais, pasirinkti skystą makiažo pagrindą, makiažo pagrindo kremą ar lengvą pudrą. Kad pasiektumėte subtilaus rezultato, turėtumėte pasirinkti Jūsų odos tipą atitinkantį makiažo pagrindą. Per tamsus makiažo pagrindas gali atrodyti mažų mažiausiai nenatūraliai.

Kontūriniu pieštuku, akių kontūrų geliu ir šešėliais galite tobulai paryškinti ir vizualiai padidinti savo akis. Čia galioja taisyklė, kad dienos makiažas turi būti labiau subtilus ir natūralus, o vakarui ar ypatingoms progoms galima rinktis sodresnes ir ryškesnes makiažo priemones. Čia tiktų ir dirbtinės blakstienos, užtikrinančios skvarbų ir jaudinantį žvilgsnį. Skaistalais paryškinsite savo skruostus, mūsų internetinėje ekologiškos kosmetikos parduotuvėje pasirinktu lūpų tepalu pasirūpinsite jautriomis lūpomis. Lūpdažiu, lūpų kontūrų pieštuku ir blizgesiu sudėliosite spalvinius akcentus.

Pasitikėkite mūsų ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, kurių sudėtyje nėra sintetinių medžiagų, jos pamalonins odą ir suteiks veidui papildomo spindesio. Natūralios ir puoselėjančios sudėtinės medžiagos, pavyzdžiui, augaliniai ekstraktai ir ekologiški aliejai, privers šypsotis iš malonumo. Makiažas ir make up pvz., tušas, lūpų dažai, milteliai ir grietinėlės pigiai apsipirkti į parduotuvę.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€