Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €

Mažai idėja gana didelis.

Sunkiai plušdami iš mažytės idėjos sukūrėme visame pasaulyje žinomą nagų dizaino produktų kompaniją. Mūsų veiklos pagrindas – tai aukštos kokybės produktų gamyba, praktinių žinių ir geriausių žaliavų derinys. Visa mūsų patirtis ir užsidegimas skirti tik jūsų norams patenkinti.

Misija

Nagų dizainas – tai mūsų aistra. Mūsų misija yra kurti šiuolaikiškumas gaminius ir remti žmones bei neleisti jiems stovėti vietoje. Mes nesustojame ties pasiektu ir siekiame, kad mūsų aistra nagų dizainui atsispindėtų mūsų gaminiuose, o kiekvienos klientės veide nušvistų patenkinta šypsena. We love to see you shine – nded!

Produktai

Mūsų gamybos procesai vykdomi laikantis aukščiausių kokybės ir saugos standartų. Išsiskiriame tuo, kad nuolat stebime visas gamybos linijas ir nenustojame tobulinę gamybos procesų. Mūsų pastangas įrodo mūsų gaminiai, tenkinantys įmantriausius mūsų klientų norus ir užtikrinantys mūsų visų sėkmę.

Nuo idėjos iki produkto

Nuo idėjos iki galutinio produkto, kuriuo naudojasi mūsų klientės, nueitas netrumpas kelias. Reikėjo daugelio minčių generavimo metų, daug galvos skausmo ir bandymų, kad sukurtume pirmąjį prototipą. Kai prototipas buvo sukurtas ir patvirtintas, kitas svarbus etapas, kurį turėjome įveikti, buvo efektyvių gamybos procesų kūrimas, rinkodara ir visų verslo vykdymo aspektų subalansavimas. Mes tikime, kad būtent tai padėjo mums vos per keletą metų tapti pirmaujančiu gamintoju, tiekiančiu savo produktus nagų studijoms ir parduotuvėms!

Svarbiausia – kokybė

Mes nedirbame su laisvai samdomais kūrėjais ir nepatikime savo gamybos procesų jokioms išorės kompanijoms. Visada dirbame tik su savo darbuotojais, ir tai tikrai pasitvirtino. Aukštos kokybės gamybos procesai ir maloni darbo atmosfera leidžia užtikrinti, kad mūsų klientės mėgausis geriausiais galutiniais produktais, o mes niekada nenustosime tobulėję.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis