Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €

Jūsų karjera

Inovatyvumas ir tyrimai padėjo mums ne tik sukurti plačiausią pasaulyje asortimentą, bet ir kompanijos viduje tobulinti nagų dizaino produktus ir prietaisus, savo kokybe ir sauga jau seniai pralenkusius kitų šiuolaikinių gamintojų produktus.

Prisijungti komandą nded

Mes nedirbame su laisvai samdomais kūrėjais ir visą dėmesį skiriame savo darbuotojams. Kiekvienas darbuotojas mums yra svarbus, nepriklausomai nuo jo pareigų. Norite prisijungti prie nded šeimos?

Jūsų pačių Internetinė parduotuvė - nded

Mąstote apie nuosavą interneto parduotuvę, bet nežinote nuo ko pradėti ir kokiais produktais prekiauti? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Mes siūlome jums galimybę susikurti sėkmę su mūsų produktais.

Jos pačios studija - nded

Esate nagų dizaino specialistas ar netrukus tokiu tapsite ir norite pasidalinti savo meistriškumu nagų dizaino srityje su aplinkiniais? Jei taip, jums tikrai verta įkurti nuosavą studiją. O mūsų produktai ir parama padės jums įgyvendinti savo svajonę!

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis