Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €

Mes mokame, kad yra ne tik patogi, bet ir saugus

Galite rinktis vieną iš šių apmokėjimo būdų: išankstinį mokėjimą, mokėjimą kredito kortele ar „PayPal“ mokėjimo internetu sistema. Toliau pateikiama išsamesnė informacija apie skirtingus mokėjimo būdus ir sąlygas.

Išankstinis mokėjimas

Pasirinkus šį mokėjimo variantą, Jums reikės apmokėti užsakymą iš anksto. Šiuo atveju Jūsų užsakymo apdorojimas pradedamas tik po to, kai Jūs pervesite atitinkamą sumą į mūsų sąskaitą ir mūsų sistemą užregistruos tokį mokėjimą. Tai gali užimti nuo vienos iki dviejų darbo dienų gavus sumokėtą sumą.

Nusprendus pasirinkti lėšų pervedimą per banko sistemą, pavedimo paskirties lauke prašome įrašyti toliau nurodytą informaciją. Būtina įvesti kliento ir (arba) užsakymo numerį, kitaip apmokėjimo apdorojimas gali užtrukti ne dėl mūsų kaltės. Atlikdami tarptautinį lėšų pervedimą būtinai nurodykite mūsų IBAN ir BIC kodą. Kai atliekate šio tipo pervedimą, nurodytą informaciją taip pat būtina įvesti, kad užsakymo apdorojimas vyktų sklandžiai.

Kredito kortelė

Lengvai, saugiai ir lengvai

Jei norite apmokėti kredito kortele, tiesiog įveskite reikiamus duomenis į mokėjimo kredito kortele formą. Jūsų užsakymas bus perduotas mūsų siuntinių skyriui iš karto, kai bus patvirtintas Jūsų mokėjimas. Mūsų parduotuvė priima tik VISA ir MASTERCARD kredito korteles. 3D saugos procedūra yra privaloma atliekant mokėjimą kredito kortele. Daugiau informacijos galėsite gauti iš savo banko ar kredito kortelės bendrovės. Suma bus išskaičiuota iš kredito kortelės sąskaitos tik išsiuntus prekes.

PayPal

Atkreipkite sicherererer

Jei turite „PayPal“ sąskaitą, galite pervesti reikiamą sumą elektroniniu būdu. Šis mokėjimo variantas yra greitesnis nei mokant banko pavedimu. Jūsų užsakymas bus perduotas mūsų siuntinių skyriui po to, kai mūsų sistema užregistruos Jūsų mokėjimą.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis