Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas
Vylet-Nails Premium UV nagų lakas nude - nagų lakas ir želė

Informacija
+

Su geliu vaško Vylet-Nails Premium UV nagų lakas nude sukurti sklandų nagai gražus paviršiumi. Taikymas yra gana paprasta. UV lakas yra taikomi kaip įprastinių laku ir tada atsparios UV šviesoje. Jei būtina, papildomi sluoksniai gali padidinti spalvos intensyvumą.

Vylet-Nails Premium UV gelis lenkų natūralius nagus, taip pat akrilo ar gelio nagai yra įrengtos nagų lakas nude nuolatinis danga didelį spalvų blizgesį. Gruntas yra reikalaujama prieš UV nagų lakas ant natūralių nagų ordinas. Glaisto, kuris dėmes ir lakas saugo ir išlygina nago yra ideali vieta. Yra gruntas yra sausas, priemoka gelis lakas UV nagų lakas taikė plonu sluoksniu ir sukietėjęs po UV lempa. Spalvos intensyvumą pasiekiama, sandarinimo sluoksnį galima tiesiogiai, arba daugiau sluoksnių laku yra įdiegtos ir išgydyti po vieną. Kaip apdaila, į viršų chalatą visais atvejais užtikrina, kad nago plokštelės yra apsaugoti nuo įbrėžimų ir UV lakas ilgai išlaiko savo aukštos kokybės blizgesys.

Pagrindas, spalva apdaila - visi į UV Nagų lenkų

-Nėra klijų ar blizgus sluoksnis reikia
-Be prakaitavimas sluoksnis
-Itin blizgus
-Matinis vienu metu taikant
-Hardens po UV-LED lempa
-Paprasta programa kaip nagų lakas

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis