Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Termo Geliniai Lakai

Termo Geliniai Lakai

Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo grynas Termo Geliniai Lakai Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo grynas
from 3,24 € *
64,80 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo pastelė Termo Geliniai Lakai Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo pastelė
from 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo neonas Termo Geliniai Lakai Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo neonas
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo metalo Termo Geliniai Lakai Vylet-Nails Premium UV nagų lakas Thermo metalo
from 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Termo geliniai lakai ir UV lakas įdomus žaisti spalvų ant nagų
Temperatūra lemia spalva

Kas yra ypatingas apie termo geliniai lakai ir UV nagų lakas yra jo atsakas į temperatūros sąlygomis. Gelis lakas turi savo spalvos keisti savybės didėjant temperatūrai ir į skirtingų šešėliai arba skirtingų atspalvių. Tai leidžia speciali sudėtis dangas, kurios dirba su medžiagų, kurios jautriai reaguoja į temperatūrų pokyčiams. Spalvų kaita rasti vietoj palaipsniui numatant gražus ir įmanoma pakeisti spalva Žaidimai ant nagų. Kaip bendra taisyklė: kuo didesnis aplinkos temperatūra, daugiau visiškai atskleidžia spalvos nago kitimą.


Gaminys su spalvos pasikeitimai daug variantų

Specialybės yra ne tik skirtingų spalvų derinių įvairovė, bet taip pat gali skirtis jų tekstūras. Taigi yra lako su blizgučiai dalelių, virpantis perlamutras stilius arba traškėjimas poveikis. Dėl spalvos padėklas svyruoja nuo minkštų pastelė, prašmatnus prašmatnus neonas atspalvių. Variantai yra idealus, tiksliai balsuoti nail art ta proga, pritaikyti apranga kaip asmeninį stilių.

Termo geliniai lakai ir termo UV nagų lakas - lengva naudoti


UV nagų lakas termopresu ant modeliuojama kaip taip pat dėl Natūralūs nagai ir sujungia nagų lakas ir Spalva gelis viename produkte privalumus. Ypač kaip dažais ant natūralaus nago, UV dažai yra patvarios gerokai ilgiau nei palyginti paprastųjų nagų blizginimo priemonės. Svarbu tvarka: nagai turi būti forma pateiktas, jos paviršius yra švarus ir sausas, yra geresnis sukibimas privalumus paviršiaus šiek tiek pašiurkštinti, naudokite atitinkamą buferinį. UV šilumos dažų bazė kailis naudojamas kaip gruntas. Tai, taip pat terminių dažų patys yra atsparios UV šviesoje ir išlaikyti jų patvarumas ir atsparumas mechaninių išorinio poveikio. Pažymėti, kad sluoksnis prakaitavimas, kuris kyla kai grūdinimas bazinis apsiaustams, nėra įtrauktos. Termo termo geliniai lakai ir UV lakas yra tiesiogiai taikomi šio sluoksnio.


Sandarinimo dar blizgesį ir ilgaamžiškumą

Kaip su bet kurio produkto gelio, dažų rekomenduoja plomba kaip apdaila termo geliniai lakai ir thermo UV. Viršutine danga tinka šiam tikslui. Tai yra taikoma retai ant nagų ir sukietėjęs dvi minutes pagal UV lemputė. Maksimalus žvilgesys bus švarios, paviršiaus su valytojas ir / arba apdoroti poliravimo naftos.

 Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€