Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas
Soak Off Gelinis Lakas NAIL-EON Metalo - Gelis Danga su Metalo Išvaizda Nagai

Informacija
+

NAIL-EON soak off gelinis lakas metalo tinka Natūralūs nagai taip pat gelio ar akrilo modelis sluoksnių. Nagai apima kaip įprasta paruošti ir su UV nagų lakas. Po sūdymo, danga yra pasirengusi kūrybos nagų dailės ar plomba su viršutine danga.
Soak off gelinis lakas NAIL-EON metalo ieškoti paruošta nago taikomas. Svarbus kailis ant natūralių nagų pagrindo, bus naudojamas kaip nagų lakas ir išgydyti po UV lempa yra ant švaraus nago paviršiaus ir bazę. Nepašalinamas ir todėl grūdinimas sluoksnis prakaito. Paruošti nagų yra padengtas į pasirinktą NAIL-EON soak off gelinis lakas metalinis daiktas pilka-žalia ar violetinė. Gelio dangos bus harden po UV lempa. Prakaitavimas sluoksnis pašalinamas su švaresnis von nago galiuko. Paskutiniame etape, vinis su viršutine danga turi būti sandariai uždarytos. Prižiūrėti, ir nagus, nded nagų aliejus gali būti naudojamas spindesys.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis