Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas
Peel Off Gelinis Lakas Vylet-Nails Premium Pastelė - Ilgalaikio Gelinis Lakas Nagai

Informacija
+

Vylet-Nails Premium nulupkite UV nagų lakas pastelė yra ypač tinka ilgalaikio nagų dizainas ant natūralių nagų, siūlo, bet taip pat su akrilo ir gelio nagai. Paruošus podirvį, prašoma UV nagų lakas plonas ir atsparios su UV lempa.

Išsamų gruntas nereikalaujama, kad Vylet-Nails Premium bus nusilupti UV nagų lakas naudojamas pastelė ant natūralių nagų kaip spalvų stiprinimo. Nagų manicured ir tada aprūpinami bazė kailis. Šis gruntas apsaugo spalvos nagų ir išlygina paviršių. Vėliau, pastelė-dažai kaip įprastinių nagų lakas su teptuku tepamas. Mažas plėvelės storis, taip pat turtingą sutartis yra svarbus. Po sūdymo UV šviesoje, kitą sluoksnį dažų gali būti tapybos ant prireikus. Yra pasiekti, norimos spalvos raiška plomba su viršuje kailis, kuris suteikia blizgesį nago ir užtikrina ilgalaikį ilgaamžiškumą. UV nagų lakas ant kitų paviršių pavyzdžiui, akrilo, stiklo ar gelis yra analogiškas.

Pagrindas, spalva apdaila - visi į UV Nagų lenkų

-Nėra klijų ar blizgus sluoksnis reikia
-Be prakaitavimas sluoksnis
-Itin blizgus
-Matinis vienu metu taikant
-Hardens po UV-LED lempa
-Paprasta programa kaip nagų lakas


klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis