Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas 3 in 1 / Peel Off Geliniai Lakai
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Peel Off Geliniai Lakai

NAIL-EON UV nagų lako pure Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON UV nagų lako pure
from 1,26 € *
NAIL-EON Želė Dažai HIGHLIGHTS Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON Želė Dažai HIGHLIGHTS
from 2,02 € *
NAIL-EON UV nagų lakas šilko Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON UV nagų lakas šilko
from 2,02 € *
UV matinis viršų kailio Peel Off Geliniai Lakai UV matinis viršų kailio
from 2,99 € *
NAIL-EON Gelio-Lako Charming Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON Gelio-Lako Charming
6,78 € *
NAIL-EON UV nagų lako Sparkel Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON UV nagų lako Sparkel
from 3,38 € *
Gelinis Lakas Peel Off NAIL-EON Crisp Peel Off Geliniai Lakai Gelinis Lakas Peel Off NAIL-EON Crisp
from 2,16 € *
nded matt soak-off sandarinimo želė Peel Off Geliniai Lakai nded matt soak-off sandarinimo želė
from 5,89 € *
Soak Off Gelinis Lakas NAIL-EON Metalo Peel Off Geliniai Lakai Soak Off Gelinis Lakas NAIL-EON Metalo
from 2,82 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
from 2,40 € *
NAIL-EON UV nagų lakas neonas Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON UV nagų lakas neonas
from 3,38 € *
NAIL-EON UV blizgučiai nagų lakas Peel Off Geliniai Lakai NAIL-EON UV blizgučiai nagų lakas
from 2,39 € *
Peel-off geliniai lakai ir soak off nagų lakas

Nagų lenkų, kurie tiesiog palikti pati tai praktiška ir švelnus prie nago vienu metu. Nulupkite peel-off geliniai lakai ir soak off nagų lakas turi ilgą ir lieka tvariai puikus, gali būti bet vis tiek, kaip lipdukas lengvai iš nagų. Įskaitant natūralius nagus nesikeičia ir atrodo sveika ir nepažeista. Novatoriškas gelis danga yra atsparios UV arba LED šviesoje ir gauna tiek savo geras patvarumas ir stabilumas.


Į į Peel Off ivairūs išmokas nagų lakas ir Pleiskanoja technologijos derinti nagų lakas. Dangos gali būti lengvai ir greitai taikomas natūralaus nago ir palaiko ilgai be lustas arba nulio. Taip pat išlaikomas aukšto blizgesio, natūralių nagų yra apsaugotas ir sujungti. Pašalinti dėl lako sluoksnis tiesiog atimta, valiklis ir siurblys čia yra nereikalingos. Bus naudinga ypač trapus ir minkštas problema nagai, dažnai be reikalo našta ir be to silpnina ploviklio.

Dėl to peel-off geliniai lakai ir soak off nagų lakas technologijų natūralių nagų paruošiamas kaip įprasta. Idealiai tinka gelis danga, natūralaus nago turi būti švarus ir be dažų likučių, dulkių ar riebalų pėdsakų. Nago plokštelės yra manicured, kad odeles stumiama atgal. Po valymo paviršiuje, gruntas yra pirmasis žingsnis su atitinkamas Glaisto. Tai sudaro pagrindą dažų sluoksnių ir įsitikinkite, kad nagai yra ne spalvą. Gruntavimo sluoksnis yra išgydoma, prakaito drėgna sluoksnis lieka kaip papildomas gruntas ant nago. Dabar vyksta pirmasis žievelės nagų lako sluoksnis. Į lako taikoma plonai ir tolygiai, tapyba re-pvz su korekcija rašiklį-. Dažai yra išgydoma, daugiau spalvos intensyvumą, kitą sluoksnį dažų gali būti taikomas. Antspaudas yra užbaigtas. Į viršų chalatą taikomas nago, atsargiai vynioti su nagų kraštas yra ypač svarbus. Po gydant ir UV - arba LED šviesos, prakaitavimas sluoksnis ant į viršų chalatą pašalinamas su Zellette ir siurblys. Rezultatas: labai blizgus nagų, kuris dėl savo sunkaus ir įbrėžimams atsparus paviršius ir ilgas atrodo.


Dar pašalinti yra lengvesni nei taikymo dažai, žievelės išjungti. Spalvos pasikeitimas yra pageidaujamas arba pradėti destabilizuojančių nagų, lako nuo kraštų yra tiesiog atimti. Nagai yra ypač sausi arba jei spalva yra nuolat keičiami, vadinamasis žievelės daro sluoksnių dažų ne aktyvatorius.

Pažvelkite į mūsų nded internetinėje parduotuvėje ir rasti idealiai peel-off geliniai lakai ir soak off nagų lakas, mūsų Pleiskanoja diapazonas jūsų poreikius. Su įvairiais skirtingų spalvų želė ir poveikis dangos, kurti naujas, unikalus ir patvarus ilgas nagų dizaino

 


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis