Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas
Gelinis Lakas Peel Off NAIL-EON Crisp - Custom Blizgučiai Nagų Dizainas Nagai

Informacija
+

Ypatinga ir NAIL-EON peel off gelinis lakas crisp yra, įvairių dalelių yra įtraukti į gelį. Metalo blizgus ir įvairių Spalva ir Dydis, jie pasiskirsto nago paviršiuje taikant ir sukurti atskiras nagų dailės. Gelio dangos kaip įprastinių nagų lakas bus taikomas. Tačiau, produkto UV šviesoje yra išgydoma.
Kaip ir kiekvieną gelio tvarka nagų turi būti paruoštas taip pat NAIL-EON peel off gelinis lakas gera taikymo. Bazė kailis turi būti naudojamas taikant natūralius nagus, nepašalina prakaitas per sūdymo sluoksnis. Gruntas suteikia idealaus sukibimo. Trapumą gelis danga yra taikomas vinis su teptuku plonu sluoksniu ir tada sukietėjęs. Po to, kai naudojant UV lemputės išlieka prakaito ant sluoksnio, su švaresnis nuo mūsų gerai pašalinami. Šio Naildesigns sudaro su plomba. Tai daroma naudojant viršutine danga.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis