Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium UV nagų lakas žėručio - toks
Informacija
+
Į Vylet-Nails Premium UV nagų lakas žėručio yra gelio lako ir nagų lakas kartu privalumus. Dažai veikia per ryškus blizgučiai dalelių ir linksmas, sluoksnis iš išgydyti UV šviesoje saugo ilgas ir stabilus pobūdį kaip taip pat dirbtinių nagų.

Būtina pripažinti tik natūralius nagus arba jau esamą modelį galima nagų yra rafinuotas, Vylet-Nails Premium UV nagų lakas puikiai tinka žėručio. Gelio dangos užtikrina nago plokštelės su įdomių blizgučiai ir gali taip lengvai ir greitai taikyti. Bazė kailis naudojamas natūralių nagų sklandžiai nago plokštelės, ir siekiant apsaugoti nuo spalvos. Plonu sluoksniu, kad sukietėja Ultravioletinėje šviesoje po UV nagų lakas. Daugiau blizgučiai intensyvumo, gali būti taikomi daugiau sluoksnių. Taip pat procedūra, akrilo, stiklo ar gelio nagai. UV danga apsaugoti ir teikti papildomą blizgančios, viršutine danga kaip hermetiku daro profesionalus atlikimas. Sandarinimo gelis yra išgydyti pagal UV šviesos ir tada su siurblys ir Zellette, taip pat poliravimo naftos valymo.

Pagrindas, spalva apdaila - visi į UV Nagų lenkų

-Nėra klijų ar blizgus sluoksnis reikia
-Be prakaitavimas sluoksnis
-Itin blizgus
-Matinis vienu metu taikant
-Hardens po UV-LED lempa
-Paprasta programa kaip nagų lakasklampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis