Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Termo geliniai lakai Vylet-Nails Premium UV blizgučiai nagų lakas
Informacija
+

Vylet-Nails Premium UV pavirsta termo gelis dažais blizgučiai nagų lakas temperatūros pokyčiai jo Spalva atsižvelgiant į tai, kad kombinacijų. Be to, blizgučiai dalelės yra įtrauktas į dažų. Tai sukuria nuolat įvairūs nagų dizainą, kuris daro nagus tikrai traukia akį.

Vylet-Nails Premium UV nagų lakas tepamas natūralius nagus ir raižyti nagai tinkamas termo gelis dažais blizgučiai ir bus kaip įprasta taikyti. Gruntas ir tada bazė kailis yra taikomas kruopščiai paruoštas natūralius nagus. Gruntas yra kieti, prakaitavimas sluoksnis lieka ant nagų. Tada, Vylet-Nails Premium UV yra taikomos nagų lakas termo gelis dažais blizgučiai su teptuku ir sukietėjęs 120 sekundžių šviesos sūdymo vienete. Spalvos intensyvumas turi būti padidintas, nago paviršius gali būti padengtas papildomą sluoksnį, Thermolacks. Rezultatas: neeilinis nagų dizainas, kuris rodo pati vėl ir vėl iš specialiųjų efektų naują veidą. Ši nauja UV duoda neįtikėtinai savybių su termo gelis dažais blizgučiai nagų lakas. Be to, šiluminis poveikis, tai dar gruntas, spalvos ir kailis viena - 3 in1 UV nagų lakas!

-Nėra sukibimą ir blizgus sluoksnis svarbiau
-high-gloss nepermatomą spalvų
-Vaistai pagal UV ir LED šviesos
-Nėra prakaitavimas sluoksnis
-Labai lengva taikyti, pvz., nagų lakas
-Nuolatinis nagų lakas - nuimamas, plonas klampus ir matinė Spalva gelis
-drebulys ir maišant nėra būtina
-100 % atsakomybę dėl visų nagų modeliavimo sistemų, tokių kaip gelio, akrilo ir stiklo pluošto
-stiprus surengti iki 4 savaičių ant savo nagų!


klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.6
Apžvalga
5
10
4
4
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis