Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Soak Off Gelinis Lakas NAIL-EON Metalo - Gelis Danga su Metalo Išvaizda Nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

NAIL-EON soak off gelinis lakas metalo tinka Natūralūs nagai taip pat gelio ar akrilo modelis sluoksnių. Nagai apima kaip įprasta paruošti ir su UV nagų lakas. Po sūdymo, danga yra pasirengusi kūrybos nagų dailės ar plomba su viršutine danga.
Soak off gelinis lakas NAIL-EON metalo ieškoti paruošta nago taikomas. Svarbus kailis ant natūralių nagų pagrindo, bus naudojamas kaip nagų lakas ir išgydyti po UV lempa yra ant švaraus nago paviršiaus ir bazę. Nepašalinamas ir todėl grūdinimas sluoksnis prakaito. Paruošti nagų yra padengtas į pasirinktą NAIL-EON soak off gelinis lakas metalinis daiktas pilka-žalia ar violetinė. Gelio dangos bus harden po UV lempa. Prakaitavimas sluoksnis pašalinamas su švaresnis von nago galiuko. Paskutiniame etape, vinis su viršutine danga turi būti sandariai uždarytos. Prižiūrėti, ir nagus, nded nagų aliejus gali būti naudojamas spindesys.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis