Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
NAIL-EON UV nagų lakas Sparkel - įdomus poveikį nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Sparkellacke sausas netolygiai, ir tokių įdomių poveikio nago paviršiaus. NAIL-EON UV nagų lako Sparkel skirtingomis spalvomis yra taikoma kaip įprastinių nagų lakas natūralius ar dirbtinius nagus ir atsparios gelio lako Ultravioletinėje šviesoje.
NAIL-EON UV nagų lakas gali Sparkel akrilo ir gelio nagai ir taikė gerai paruošti natūralius nagus ir gamina vadinamuosius Sparkel arba smėlio efektą. Bazė kailis yra ypač svarbus jo pagrindą natūralius nagus, prakaitavimas sluoksnis lieka ant nagų. Kiekvienos rūšies nagų, rišiklis taikymo pareiga, kurios gruntas užtikrina, kad nieko nulupti. Gelio gruntas yra dengiamas kaip bet kuris kitas nagų lakas su teptuku, ir skirtumas, kad sukietėja produkto UV šviesoje. Tai sukuria sluoksniu, prakaito, kad pašalinamas su švaresnis. Už plombavimo viršuje paltai yra taip pat kieti taikomas visais atvejais. Prieš nagų gali būti papuošti be Sparkellack su nagų dailės paprašius.


klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.625
Apžvalga
5
11
4
4
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis