Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV nagų lakas Sparkel - įdomus poveikį nagai
Informacija
+
Sparkellacke sausas netolygiai, ir tokių įdomių poveikio nago paviršiaus. NAIL-EON UV nagų lako Sparkel skirtingomis spalvomis yra taikoma kaip įprastinių nagų lakas natūralius ar dirbtinius nagus ir atsparios gelio lako Ultravioletinėje šviesoje.
NAIL-EON UV nagų lakas gali Sparkel akrilo ir gelio nagai ir taikė gerai paruošti natūralius nagus ir gamina vadinamuosius Sparkel arba smėlio efektą. Bazė kailis yra ypač svarbus jo pagrindą natūralius nagus, prakaitavimas sluoksnis lieka ant nagų. Kiekvienos rūšies nagų, rišiklis taikymo pareiga, kurios gruntas užtikrina, kad nieko nulupti. Gelio gruntas yra dengiamas kaip bet kuris kitas nagų lakas su teptuku, ir skirtumas, kad sukietėja produkto UV šviesoje. Tai sukuria sluoksniu, prakaito, kad pašalinamas su švaresnis. Už plombavimo viršuje paltai yra taip pat kieti taikomas visais atvejais. Prieš nagų gali būti papuošti be Sparkellack su nagų dailės paprašius.


klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.3333
Apžvalga
5
4
4
4
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis