Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti poveikis gražus nagų dailės
Informacija
+
NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti efektas vadinamas poveikio gelis galiojusį su laku. Skaidrios dangos apimantis nagų Kibirkščiuojantis sluoksniu ir tuo pačiu metu užtikrinti, kad nagų dizainas ilgalaikis, atsparus įbrėžimams ir atsparus.

NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti naudojimo poveikis yra iš gamtinių arba dirbtinių nagų kuri paprasčiausiai aptašyta ir dulkes nuo paviršiaus. Tada bazė kailis yra taikoma ir atsparios UV šviesoje 120 sekundžių. Prakaitavimas sluoksnis lieka ant nago paviršiaus, ir poveikis dažų pagrindą. Gelio laku yra dažytos turtingas sluoksnį ir išgydyti po UV lempa. Viršutine danga naudojama pagaliau užplombuoti vinis. Tai yra taikoma NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti poveikis sluoksniu prakaito ir išgydyti. Todėl dispersija sluoksnis pašalinamas su siurblys. Kita vertus, poliravimo aliejus gali būti naudojamas, maksimalus žvilgesys.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis