Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas 3 in 1 / Geliniai Lakai
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti poveikis gražus nagų dailės
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti efektas vadinamas poveikio gelis galiojusį su laku. Skaidrios dangos apimantis nagų Kibirkščiuojantis sluoksniu ir tuo pačiu metu užtikrinti, kad nagų dizainas ilgalaikis, atsparus įbrėžimams ir atsparus.

NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti naudojimo poveikis yra iš gamtinių arba dirbtinių nagų kuri paprasčiausiai aptašyta ir dulkes nuo paviršiaus. Tada bazė kailis yra taikoma ir atsparios UV šviesoje 120 sekundžių. Prakaitavimas sluoksnis lieka ant nago paviršiaus, ir poveikis dažų pagrindą. Gelio laku yra dažytos turtingas sluoksnį ir išgydyti po UV lempa. Viršutine danga naudojama pagaliau užplombuoti vinis. Tai yra taikoma NAIL-EON UV nagų lakas sluoksniuoti poveikis sluoksniu prakaito ir išgydyti. Todėl dispersija sluoksnis pašalinamas su siurblys. Kita vertus, poliravimo aliejus gali būti naudojamas, maksimalus žvilgesys.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis