Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
NAIL-EON UV nagų lakas šilko - satino ir patvarus nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Šilkiniai blizga nagai yra tinka kasdieniniam naudojimui taip pat kaip ir vakare. NAIL-EON UV nagų lakas šilko gali būti taikomas kaip įprastinių nagų lakas. Sūdymo apšviečiama UV lempa, šiame produkte yra didelis tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

NAIL-EON UV nagų lakas yra šilko už natūralius nagus kaip taikomos dirbtiniai nagai pagaminti iš akrilo arba gelio. Bazė kailis turi būti įdėtas į natūralius nagus kaip Glaisto, kurios grūdinimas gautas prakaitavimas sluoksnį ant nago paviršiaus. Visais atvejais, reikalingas patikimas sukibimo gruntas. Po nagų paruošimas, NAIL-EON UV yra taikomos nagų lakas šilko norimo atspalvio ir išgydyti su ultravioletinių spindulių. Pažymėtina, kad sluoksnio storis turi būti plona kaip galima pasiekti visiškai išgydyti. Prakaitavimas sluoksnis pašalinamas, šilkiniai spalvos nagų gali būti dabar tvarkomi įvairiais būdais. Arba į viršų chalatą kaip hermetiku būtų taikomi iš karto, taip pat Nagų dailė gali būti taikomos iki.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis