Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
NAIL-EON UV nagų lakas neonas - natūralūs ir dirbtiniai nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Kartais ji gali būti prašmatnus. Dėl šių atvejų yra NAIL-EON UV nagų lakas neonas geriausiai tinka. Gelis danga tinka visų tipų nagų, gali būti taikomas kaip įprastinių nagų lakas ir gauna išgydyti UV šviesoje jo patvarumą ir atsparumą.

NAIL-EON UV nagų lakas neon kaip įprasta gamtinių arba dirbtinių nagų sudaroma su. Taip pat tinka geliniai nagai Akriliniai modelis sluoksnių dažų. Paruošti nagus manicured arba modeliuojama, valomi ir gruntuotas su pradmenimis. A Glaisto reikia jo pagrindą natūralius nagus. Per kietinti, prakaitavimas, liekančios nagų sluoksnį apšvietus UV šviesos. UV yra paraiškoje taip pat lengvai, kaip yra tradicinės nagų lakas nagų lakas pats. Jis taikomas su teptuku nago paviršiuje, tada sūdymo šviesoje atsiranda. Valiklis pašalina prakaito, kad kyla sluoksnio. Tada uždaromos su viršutiniu. Žinoma, prieš net vinis meno gali būti pateikiami į vinis savo norą. Taip pat į viršų chalatą sukuria dispersija sluoksnį, kuris pašalinamas gale kai sūdymo.

Tik komerciniam naudojimui / Dėti tik ant dirbtinių nagų arba ant papildomo sluoksnio

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
Apžvalga
5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis