Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
NAIL-EON UV blizgučiai nagų lakas - ilgai patvarus Glittereffekt
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Už natūralius nagus, gelio ir akrilo nagai gali būti taikomas NAIL-EON UV nagų blizgučiai. UV gelis danga su Brzeżek poveikis yra taikomas paruošti nagų ir sukietėjęs po UV lempa. Tada galima taikyti nagų dailės arba tiesiogiai į gruntas.

Svarbu gerai pasiruošę nago. Dirbtiniai nagai yra modeliuojama ir valyti siurblys, tada taikyti gruntas. Natūralių nagų, taip pat gruntas yra reikalinga, NAIL-EON UV blizgučiai nagų lakas čia dokumentą sudaro Glaisto kaip bazė kailis. Vulkanizavimas prakaitavimas sluoksnio nebus pašalinti. Į Glitterlack kaip įprastinių nagų lakas plonu sluoksniu ant nagų ir sukietėjęs šviesoje. Toliau nagų gydymas pašalinti prakaitas sluoksnis su valymas, tada uždaromos vinis su viršutine danga. Kita vertus, prieš dar ornamentikos su įvairių nagų galima meno elementai. Su nagų nafta prie pabaigos gydymas užtikrina ypač švarus ir ryškus įspūdis.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
Apžvalga
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis