Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
NAIL-EON Gelio-Lako Charming
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Mūsų gelio dangos pasižymi Peel Off nagų lakas ir juostelės dažų savybės. Jūs praleisti tik gruntas ir Glaisto, tada galite pašalinti tik mūsų gelis lakai po kelių dienų nago.

Jei esate ne kartą pyksta ant natūralių nagų Nagų lakas, kuris jau skaldos per trumpą laiką, nors jis priklauso dirbtiniai nagai taip pat, tada jums turėtų pasiekti žavinga mūsų NAIL-EON Želė Dažai. Tai puiki alternatyva tradicinės nagų lakas ir nagams suteikia keletą savaičių spalvos. Pasirinkite vieną iš viliojanti spalvas. Spalvos mirguliavimas ir keisti priklausomai nuo apšvietimo. Ji sukuria įspūdį, meno kūrinys vinį su skirtingų spalvų, nors tik viena spalva buvo naudojami. Ilgas galiojimo laikas gelio laku yra labai įtikinamas net ant natūralių nagų ir ne rakštis. Perimti jūsų visą nagų arba nurodyta selektyvios renginiai. Dembliai ant jūsų nagų ir taikyti bazė kailis. Tegul jis sukietėja, UV lempa ir taikyti gelis lakas atlikdami kitą veiksmą pirma nepašalinę prakaito sluoksnis. Būtinai taikyti lako, ploni, todėl jis per visiškai sukietėja. Norite intensyvesnės spalvos intensyvumą, jūs dėvėti kelis sluoksnius, kiekvieną sluoksnį, bet atostogas bet kuriuo atveju tikrai sukietėja. Naudoti viršutine danga iki galo. Jei jūs turite išgydyti jį visiškai UV lempa, pašalinti prakaito sluoksnis. Kito požiūrio į nagus nebereikalinga.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.449
Apžvalga
5
25
4
21
3
3
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis