Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Gelinis Lakas Soak Off Vylet-Nails Premium Neonas - Stiprus Atspalvių Nagai
Informacija
+

Visam laikui gražūs nagai, neonas išvaizdą, UV nagų lakas pritaikius Atvilgyti Vylet-Nails Premium neonas. Nagų lakas su Applikationspinsel ir gydo su UV šviesa veikiamas atsparus sluoksnis. Gelis danga gali būti taikomas Glaisto ant natūralių nagų ar nagai modelį padėtis.

Priklausomai nuo to, kokį paviršių, kad Vylet-Nails Premium soak-off UV nagų lakas neonas naudos, natūralių nagų turi būti atitinkamai paruošti. Pirmasis sluoksnis taikymo rekomenduojama taikyti natūralius nagus. Rezultatas yra vienodai lygaus paviršiaus, natūralių nagų būtų apsaugotas nuo dėmes iš neonas pigmentai. Taip pat, dažai gali būti naudojami stiklo, akrilo ir gelio nagai. Taip, jūs galite lengvai keisti kartą raižyti nagai. Svarbu ant lygaus ir švaraus paviršiaus. Norėdami gauti geriausius rezultatus, UV laku plonu sluoksniu yra taikomas ir tada atsparios UV šviesoje. Spalvos intensyvumas yra, kad išaugo, papildomų sluoksnių, kurie atskirai yra apdorojami, yra įmanoma ordinas. Viršutine danga, kuri apsaugo nagų kaip hermetiku ir suteikia blizgesį baigia su Naildesigns

-Nėra sukibimą ir blizgus sluoksnis svarbiau
-high-gloss nepermatomą spalvų
-Vaistai pagal UV ir LED šviesos
-Be prakaitavimas sluoksnis
-Labai paprasta programa kaip nagų lakas ir lengvai nuimamas
-Nuimamas, plonas klampus ir matinės spalvos želė. Gali būti naudojamas kaip nuolatinė nagų lakas
-nėra purtyti ir po
-100 % atsakomybę dėl visų nagų modeliavimo sistemų, tokių kaip gelio, akrilo ir stiklo pluošto
-iki 4 savaičių topsheet rankena ant savo nagų!klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.2857
Apžvalga
5
5
4
1
3
0
2
0
1
1
1
Varnish bad covers the nail. Need 5 layers.
Laikas: 10:45
Data: 16.02.2016
Straipsnis: Kalkių | 15 ml
Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis