Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Gelinis Lakas NAIL-EON Nagų Lakas Pastelė - Svelniomis Spalvomis ant Nagų
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Gelinis lakas NAIL-EON nagų lakas pastelė spalvomis yra populiari, ypač manicured nagų dizainas kasdieniame gyvenime. Taip pat, subtilių spalvų schemą bet ir elegantiška apranga tinka vakarienei. Nagų lakas pastelė daugiau gražus ir stipresnis vinis daug romantiškų atspalvių gali būti su NAIL-EON UV sukurti.

Gelinis lakas NAIL-EON nagų lakas pastelė tinka beveik kiekvieno nago ir galima nešioti net ant akrilo ar gelio nagai tiesiogiai natūralius nagus. Prieš pradedant taikyti gelio dangos, išvalyti ir paruošti su gruntas nago kailis reikia ant natūralių nagų pagrindo kaip pagrindą. Tai taikoma su šepetėliu ir atsparios UV šviesoje. Dėl prakaito sluoksnis liks ant nago. Dabar taip gelis danga, taip pat taikomi plonu sluoksniu su teptuku nago. Kuo plonesnis sluoksnis, labiau patikimi yra vėliau išgydyti po UV lempa. Jei didesnis spalvos intensyvumas yra pageidaujamas, net kelių sluoksnių tvarka gali būti. Prakaitavimas sluoksnis pašalinamas po sukietėjimo, yra tada iš karto galutinis plomba su viršutine danga arba yra vaizduotę daugiau nagų meno apdaila.

Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.7692
Apžvalga
5
21
4
4
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis