Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Gelinis Lakas NAIL-EON Nagų Lakas Pastelė - Svelniomis Spalvomis ant Nagų
Informacija
+
Gelinis lakas NAIL-EON nagų lakas pastelė spalvomis yra populiari, ypač manicured nagų dizainas kasdieniame gyvenime. Taip pat, subtilių spalvų schemą bet ir elegantiška apranga tinka vakarienei. Nagų lakas pastelė daugiau gražus ir stipresnis vinis daug romantiškų atspalvių gali būti su NAIL-EON UV sukurti.

Gelinis lakas NAIL-EON nagų lakas pastelė tinka beveik kiekvieno nago ir galima nešioti net ant akrilo ar gelio nagai tiesiogiai natūralius nagus. Prieš pradedant taikyti gelio dangos, išvalyti ir paruošti su gruntas nago kailis reikia ant natūralių nagų pagrindo kaip pagrindą. Tai taikoma su šepetėliu ir atsparios UV šviesoje. Dėl prakaito sluoksnis liks ant nago. Dabar taip gelis danga, taip pat taikomi plonu sluoksniu su teptuku nago. Kuo plonesnis sluoksnis, labiau patikimi yra vėliau išgydyti po UV lempa. Jei didesnis spalvos intensyvumas yra pageidaujamas, net kelių sluoksnių tvarka gali būti. Prakaitavimas sluoksnis pašalinamas po sukietėjimo, yra tada iš karto galutinis plomba su viršutine danga arba yra vaizduotę daugiau nagų meno apdaila.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.7273
Apžvalga
5
17
4
4
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis