Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
Gelinis Lakas NAIL-EON Nagų Lakas Nude - Matinis Nagų Dizainas Pastelinės
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Gelinis lakas NAIL-EON nagų lakas nude nagų modeliavimas su sukuria elegantišką nagai nuobodu spalvomis. Diskretiškas gelio dangos gali būti taikomas natūralūs ir dirbtiniai nagai ir idealiai tinka kartu su prie nagų dizaino akrilo modelis. Gydant ir valymas nagų paviršių ilgesnį tinkamumo laikas su viršuje uždaromos kailis.
Kaip preparato taikymo gelinis lakas NAIL-EON nagų lakas nude manicured nagų, ar modeliai, nagų paviršius švarus gelis dažų darbas su valytojas. Glaisto, kuris sustiprina pagal UV vieneto, sukuria atitinkamą pad natūralius nagus, gautas sluoksnis prakaito liks ant nagų. Gelinis lakas, kuris yra įvairių pastelinių atspalvių, tada taikomas kaip tradicinės nagų lakas ir išgydyti. Dabar Nagų dailė ant nagų gali būti tvarkomi, arba plomba su viršutine danga galima tiesiogiai. Taip pat tai yra išgydyti UV šviesoje ir prakaito sluoksnis.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.6296
Apžvalga
5
22
4
2
3
2
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis